Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

165 NOK/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii sprzątanie domów i mieszkań Oslo od zaraz

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 26 czerwca 2016 02:03

Możliwość zatrudnienia w Oslo na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki od zaraz. Ogłoszenie prac w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Start: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 165 NOK na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • prace porządkowe mające na celu doprowadzenie domów i mieszkań do czystości
  • na życzenie prasowanie i pranie
  • ogólne prace np. wycieranie kurzy, mycie luster i podłóg, zmiana pościeli, odkurzanie, itp
  • pracownik zadania wykonuje ręcznie i maszynowo

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz praktyczna umiejętność prowadzenia samochodów
  • duża dokładność
  • uczciwość, zaangażowanie, pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • możliwość korzystania z auta służbowego, GPS i telefonu
  • pierwsza umowa na okres próbny trwający 3 miesiące
  • zatrudnienie od zaraz na legalnych warunkach
  • możliwość zdobycia stałych zleceń i podjęcia stałej współpracy
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Drogie kandydatki, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

martyna.grabarczyk@10g.pl
Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

ID Ogłoszenia: 2375761c656eb9d6

1 Odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii sprzątanie domów i mieszkań Oslo od zaraz”

  1. klaudiaIrobert na 22 czerwca 2016 @ 14:22

    Witam,

    niestety nie moge wysłać do Pani meila więc może zgłoszę się tutaj.

    Aktualnie wraz z moim chłopakiem(ja 25lat chłopak 30lat) przebywamy w okolicach Kleppe w Norwegii i poszukujemy pracy.
    Z chęcią zmienilibyśmy miejsce naszego pobytu -gdybyśmy mieli zapewnioną stałą pracę.
    Mam doświadczenie, sprzątałam domki, domy itd w Norwegii i Polsce.Oraz w Niemczech po remontach domy dla uchodźców.
    Jestem również po technikum hotelarskim gdzie również na praktykach sprzątałam hotele.
    Jesteśmy naprawdę pracowici, mamy swoje auto i umiemy jeździć i co najważniejsze jesteśmy już na miejscu.
    Mówimy po angielsku komuniaktywnie.
    Posiadamy referencje i doświadczenie.
    Nasz numer: 93249386
    Interesuję mnie praca choć dla jednego z nas.

    Pozdrawiam,
    Klaudia i Robert