145/h brutto + zakwaterowanie NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii Stavanger od zaraz przy sprzątaniu mieszkań

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lutego 2018 05:13

Zatrudnimy od zaraz sprzątaczkę ze znajomością języka angielskiego do sprzątania domów i mieszkań w mieście Stavanger. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla osób pracowitych i zaangażowanych.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Liczba miejsc: 1

Start: od zaraz

Zarobki: 145 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na sprzątanie w domach i mieszkaniach klientów prywatnych

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • optymizm, otwartość, komunikatywność
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie, niezawodność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wszelkie niezbędne sprzęty, chemię gospodarczą, rękawiczki
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

justynadomanska82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 6455a762c1bf01d4