do ustalenia NOK

Ogrodnictwo praca w Norwegii dla ogrodnika oferta sezonowa j. angielski

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 marca 2014 02:56

Agencja pracy za granicą poszukuje ogrodnika do pracy w Norwegii. Oferta sezonowa w ogrodnictwie dla osoby z językiem angielskim oraz co najmniej 3 letnim doświadczeniem zawodowym.

WORKSHOP Bemanning poszukuje do pracy na terenie Norwegii doświadczonych:

OGRODNIKÓW.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia Nr 5199.

Wymagania

  •  Dobra znajomość języka angielskiego, norweskiego lub szwedzkiego,
  •  Minimum 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie.

Obowiązki

  •  Prace przy pielęgnacji zieleńców,
  •  Sadzenie, przycinanie, pielęgnacja krzewów, roślin i drzew, koszenie trawników,
  •  Montaż placów zabaw, ogrodowych ławek i stolików.

Mile widziane

  •  Udokumentowane doświadczenie z pracy na terenie Skandynawii,
  •  Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,
  •  Aktualna norweska karta podatkowa – Skattekort.

Oferujemy

  •  Konkurencyjne wynagrodzenie,
  •  Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,
  •  Opieka Konsultantów Personalnych,
  •  Kładziemy naciska na bezpieczeństwo na budowie (BHP),
  •  Wszystkie ubezpieczenia wymagane przez prawo.

Biuro czynne w godzinach 08:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

adres:
ul. Dworcowa 31
09-400 Płock
Polska

telefony:

+48 24 2627452
+48 24 2620041

źródło: ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/ogrodnik_w_norwegii,ogloszenie,20140228152151.html

ID ogłoszenia: 9635313d0615679f