Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

od 21500 /mc NOK

Ogrodnictwo sezonowa praca w Norwegii w szklarni przy kwiatach Hamar 2018

  • Miasto: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 30 grudnia 2017 05:32
  • Wygasa: 21 dni, 17 godziny

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii w ogrodnictwie przy kwiatach doniczkowych. Propozycja zatrudnienia w Hamar dla chętnych bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Hamar, Norwegia

Pensja: miesięcznie od 21500 NOK miesięcznie brutto – podatek to około 25%

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w szklarni z Hamar przy kwiatach doniczkowych
  • pracownik będzie zajmował się sadzeniem, podlewaniem oraz ukorzenianiem
  • praca przy sadzonkach
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zadań pielęgnacyjnych oraz wybieranie kwiatów dojrzałych i pakowanie

Oczekiwania:

  • wiek pomiędzy 40 a 50
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe na około 3 do 5 miesięcy
  • odprowadzanie składki emerytalnej
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bardzo dobre wynagrodzenie w wysokości od 21500 koron norweskim (podatek stanowi około 25%)
  • pracownik ma zapewniony dodatek wakacyjny do 12%
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 zł miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID Ogłoszenia: 8035a45642d8303f

75 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj

2 Odpowiedzi na “Ogrodnictwo sezonowa praca w Norwegii w szklarni przy kwiatach Hamar 2018”

  1. Jestem zainteresowany proszę o kontakt tel 882526328

  2. Witam, jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt. 664087336