Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

b/d NOK

Ogrodnik oferty fizycznej pracy w Norwegii, utrzymanie parków, odśnieżanie w Lørenskog (Akershus)

  • Miasto: Lørenskog
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lutego 2014 01:41

Miasto Lørenskog zatrudni ogrodnika do pracy w Norwegii przy utrzymaniu terenów zielonych, odśnieżaniu pracach fizycznych. Oferta dla osoby z doświadczeniem oraz językiem norweskim.

Stanowisko: Ogrodnik
Miejsce pracy: Lørenskog (Akershus)
Zarobki: brak danych

Zadania:
– utrzymanie terenów zielonych należących do miasta takich jak parki, skwery
– w miesiące zimowe zadania związane z utrzymaniem chodników (odśnieżanie, posypywanie piaskiem)

Wymagania:
– posiadanie wykształcenia zawodowego jako ogrodnik lub długoletniego doświadczenia
– doświadczenie przy utrzymaniu terenów zielonych
– posiadanie prawa jazdy z kategorią B+E
– znajomość języka norweskiego
– umiejętność współpracy w grupie
– zdolność do pracy samodzielnej
– odpowiedzialność, zaradność

Oferujemy:
– zatrudnienie na warunkach Norweskich
– ciekawe i różne prace przy pielęgnacji terenów zielonych
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
– elastyczne i atrakcyjne warunki pracy, możliwość dostosowania godzin

Jak aplikować?

Aplikacje i CV przez stronę: https://min.e-kommune.no/lorenskog

ID ogłoszenia: 79452eee205216e0

ilość wszystkich wyświetleń: 1281, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Ogrodnik oferty fizycznej pracy w Norwegii, utrzymanie parków, odśnieżanie w Lørenskog (Akershus)”

  1. Witam.
    Mam na imie Lukasz, mam 26 lat i chetnie podejme sie tej pracy. Mam doswiadczenie na podobnym stanowisku pracy, pracowalem w Anglii przez prawie 4 lata jako ogrodnik, w zimie natomiast posypywalem i odsniezalem szpitale i kliniki. Poza tym ukonczylem 4 letnie Technikum lesne w Polsce. Wiem co to znaczy ciezka praca. Bardzo dobrze posluguje sie jezykiem angielskim, mam uprawnienia na pile i scinke drzew co jest kolejnym atutem w tego typu pracach( przed okresem zimowym niektore krzaki i zywoploty powinny byc sciete dosc nisko co jest ciezkie do wykonania tylko przy uzyciu podkaszarki), oraz na uzywanie i rozpylanie srodkow chemicznych np. roundup. Jestem odpowiedzialny, uczciwy, umiem pracowac w zespole oraz w pracy samodzielnej, jestem dyspozycyjny i bardzo szybko sie ucze. Maszyny ktore uzywalem przy takich pracach umiem odpowiednio konserwowac i naprawiac drobne usterki( podkaszarki, pily spalinowe, maszyny do ciecia trawy np. Ferris IS500, pedestrian ferris 48”). Jezeli byliby panstwo zainteresowani moja osoba prosze o kontakt, moj email: aburn395@gmail.com

  2. raupach89 na 9 lutego 2014 @ 19:38

    Witam,
    jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Posiadam prawo jazdy kat. B oraz znam język angielski w stopniu komunikatywnym.
    Uczę się w tej chwili języka norweskiego oraz w podstawowym stopniu znam język niemiecki.
    Byłem przez kilka lat pomocnikiem budowlanym (praca przy kostce).
    Wiąże swoją przyszłość z Norwegią.
    Kontakt raupach89@gmail.com

    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

  3. p.prusowski na 5 kwietnia 2014 @ 20:48

    Witam,
    Mam na imię Patryk. Wspólnie z trójką przyjaciół wybieramy się w najbliższe wakacje (lipiec, sierpień, wrzesień) do pracy do Norwegii. Jesteśmy studentami Politechniki Śląskiej, wolni od nałogów. Bardzo pracowici, wszyscy pracujemy co roku w wakacje, a część z nas pracuje dorywczo w weekendy. Jesteśmy gotowi na pracę w trudnych warunkach, zmotywowani i sumienni. J.angielski w stopniu bardzo dobrym. Ja i kolega posiadamy uprawnienia na wózki widłowe wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi. Jesteśmy osobami bezkonfliktowymi z zaświadczeniami o niekaralności. Posiadam własny samochód, a wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy i prosimy o kontakt:
    Patryk
    Tel. 510 973 371
    e-mail: p.prusowski@gmail.com

  4. Witam jestem zainteresowany oferta pracy, aktualnie pracuje jako serwisant sprzętu ogrodowego. Posiadam prawo jazdy kat.B, prze jakiś czas pracowałem przy budowie autostrady ( jeździłem ciągnikiem z beczką). Proszę o kontakt: pancia19@wp.pl albo pod numer tel: 662 174 678

    Pozdrawiam

  5. jestem gotowy do wyjazdu od zaraz mam 31 lat duzo sily i checi do pracy jestem osoba nie uzalezniona od alkocholu mieszkam w swinoujsciu z kad odhodza promy do szwecji i norwegi przyjazd by byl natychmiastowy ,uprzejmie prosze o rozwazenie mojej osoby na czas terazniejszy moja narzeczona pracuje w oslo chcial bym sie dostac tez do pracy w norwegi nr tel. 533755432 posiadam uprawnienia na wuzki widlowe elektryczne i gazowe z certyfikatem na unie europejska

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.