do ustalenia NOK

Ogrodnik oferty pracy w Norwegii od zaraz w Oslo z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2014 00:58

Firma ogrodnicza z Oslo zatrudni ogrodników do pracy w Norwegii przy utrzymaniu terenów zielonych. Ogłoszenie z językiem angielskim lub norweskim dla osób z kwalifikacjami.

Stanowisko: Ogrodnik
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:
Zadaniem pracownika będzie budowa terenów zielonych w tym układanie powłok, krawężników, budowanie ścianek górskich, małych alejek, układanie trawników, sadzenie roślin etc. Ponadto do zadań ogrodnika zaliczać się będzie również wykonywanie prac z kamieniem naturalnym łupek, granit etc. Pracownik odpowiedzialny będzie za utrzymanie w należytym porządku ogrodów, parków i placów. Odpowiadać będzie za utrzymanie roślinności obejmującej krzewy, drzewa, kwiaty. Konserwacja sprzętu ogrodniczego również będzie leżeć w gestii osoby zatrudnionej.

Wymagania:
– odpowiednie kwalifikacje zawodowe lub odbyte szkolenia z zakresu ogrodnictwa
– wieloletnie doświadczenie może zrekompensować brak wykształcenia
– biegła znajomość języka norweskiego lub angielskiego w mowie i piśmie
– osoba potrafiąca wyjść z inicjatywą, będąca profesjonalistą w swoim fachu
– prawo jazdy kat. b
– zamiłowanie do porządku
– wysoka etyka pracownicza

Oferujemy:
– pracę w przyjemnym miejscu oraz wiele ciekawych zadań
– szefów, którzy potrafią docenić zaangażowanie pracownika
– atrakcyjne warunki pracy oraz finansowe

Jak aplikować?

Na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=48063601 znajduje się kontakt oraz formularz aplikacyjny oznaczony jako “Sok Her” (niebieski przycisk po prawej stronie).

Krótki URL do oferty: http://goo.gl/WaiXdm

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 30538a4a699db5c