183,20 NOK

Oslo, dam pracę w Norwegii bez języka przy produkcji opakowań od zaraz w fabryce 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 lipca 2020 04:08

Fabryka z Oslo poszukuje od zaraz chętnych do legalnej pracy w Norwegii przy produkcji opakowań kartonowych. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego, mile widziany angielski.

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 183,20 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie, docinanie form, kontrolowanie nadruków, ustawianie urządzeń produkcyjnych, foliowanie, przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o ciągłość

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • wydajność, solidność, zaangażowanie
  • zdolność do pracy pod presją
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zręczność, zwinność
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka motywacja
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (norweski nie jest konieczny)

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej, norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na czas trwania okresu próbnego (3 mce) w cenie 2500 NOK, później konieczność zorganizowania sobie zakwaterowania we własnym zakresie
  • pierwszą umowę o pracę na okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy na lepszych warunkach
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Produkcja opakowań Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 3815effc18a32ac6

1 odpowiedź na “Oslo, dam pracę w Norwegii bez języka przy produkcji opakowań od zaraz w fabryce 2020”

  1. Dzien dobry
    Oferta brzmi interesujaco takze jestem zaintersowany. Czy mogl bym prosic o kontakt pod numer telefonu 537 401 978 Maciej Kiełbowicz. Znam angielski mysle ze jest to poziom bardzo dobry 🙂 i posiadam D-nummer. w Norwegii bylem 3 misiace w miejscowosci Honningsvag. Potrafie pracowac w zespole jak i pod presja.