do ustalenia NOK

Oslo oferta pracy w Norwegii dla pięlęgniarek – kobiet od zaraz i bez języka

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2019 03:55

Również bez znajomości języka do podjęcia od zaraz legalna praca w Norwegii dla doświadczonych pielęgniarek. Zatrudnienie dla kobiet również bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca zapewnia kurs językowy.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w norweskich i szwedzkich placówkach zdrowia.

Pielęgniarka/Pielęgniarz w norweskich i szwdzkich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Norwegii i Szwecji)

Wysokie zarobki nawet 20 000 złotych miesięcznie!

Wymagania:
– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
– empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
– wykształcenie pielęgniarskie

Nie musisz znać języka, zapewniamy bezpłatny kurs norweskiego lub szwedzkiego!

zapewniamy autoryzację zawodu w Norwegii lub Szwecji

zapewniamy darmowe przeloty lotnicze do i z Polski podczas trwania kontraktu

Obowiązki:
– udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
– ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
– współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
– wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać “Pielęgniarka Norwegia Szwecja”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 6435c295e95196ab