Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

Do uzgodnienia NOK

Oslo, praca Norwegia jako operator CNC – Mazak Integrex, Mazatrol

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 czerwca 2019 01:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oslo, praca Norwegia jako operator CNC – Mazak Integrex, Mazatrol

Opis

Aktualne ogłoszenie dotyczące pracy w Norwegii w branży przemysłowej na stanow0isku operatora CNC (Mazak Integrex, Mazatrol). Zatrudnienie w rejonie Oslo dla kandydatów z doświadczeniem.

Operator CNC
Miejsce Pracy: Norwegia

O ofercie:

Ikett szuka doświadczonych, samodzielnych Operatorów CNC dla naszego klienta działającego w okolicach Oslo i Bergen. Praca na czas określony, z możliwością stałego zatrudnienia.

Firma produkujaca podzespoly do przemyslu paliwowego potrzebuje do działu produkcyjnego operatorów CNC.

Kogo szukamy:

Szukamy osób, które mają doświadczenie w zawodzie operatora CNC oraz doświadczenie w pracy z maszynami MAZAK INTEGREX z systemem Mazatrol.
Umiejących czytać rysunki techniczne
Posiadających doświadczenie w pracy w Norwegi i z dobra znajomością języka angielskiego badz norweskiego.
Szukamy osób odpowiedzialnych, skupionych na celu, elastycznych, pozytywnych, dobrze zorganizowanych i umiejących pracować w grupie.

Pracujemy obecnie nad przychodzacymi wnioskami i zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

O Ikett
Ikett Personalpartner AB jest autoryzowaną agencją pośrednictwa pracy, która zajmuje się wynajmem i rekrutacją wykwalifikowanych robotników i pracowników biurowych. Głównie do branż przemysłowej, elektrycznej, budowlanej i administracji.
Jako współpracownik z firmą Ikett masz możliwość znalezienia pracy w Szwecji i w Norwegii. Współpracujemy z naszymi klientami i z tobą w sposób ciągły, dążymy do tego, aby twoje i naszego klienta oczekiwania były spełnione i żebyście byli jak najbardziej zadowoleni.
Ikett posiada certyfikat jakości ISO 9001, ale również jest posiada podpisane porozumienia zapewniające zbiorową odpowiedzialność takie jak „Almega Bemanningsföretagen”, „LO Unionen” oraz „Akademikerförbunden”.
Celem naszej pracy są zadowoleni klienci i wartościowi pracownicy, którzy lubią swoją pracę. Chcemy to osiągnąć dzięki jakości, kompetencjom i efektywności.

ID ogłoszenia: 6315cf77bb702af0

 

ilość wszystkich wyświetleń: 452, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Oslo, praca Norwegia jako operator CNC – Mazak Integrex, Mazatrol”

  1. Mateusz Ciupek na 30 czerwca 2019 @ 16:10

    Witam, w ogłoszeniu nie ma żadnej opcji do aplikowania, adresu mailowego lub formularza. Poproszę o taki i możliwość kontaktu. Pozdrawiam

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.