atrakcyjne NOK

Pakowacz – praca w Norwegii przy pakowaniu mięsa (Stavanger)

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2013 03:36

Dla klienta ze Stavanger poszukujemy osób na stanowisko pakowacz mięsa do pracy w Norwegii przy pakowaniu w zakładach przetwórstwa mięsnego. Oferta z darmowym zakwaterowaniem dla osób z doświadczeniem!

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Stavanger

Opis stanowiska:
Praca polega na ważeniu za pomocą wag elektronicznych oraz pakowaniu porcji mięsa do opakowań zgodnie z ich wagą.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– umiejętność rozpoznawania gatunku mięsa
– umiejętność adaptowania się do nowego środowiska
– dyspozycyjność do pojęcia pracy w Norwegii
– mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– program wdrażający do pracy
– pomoc z wszelkimi formalnościami związanymi z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
– konkurencyjne wynagrodzenie
– bezpłatne zakwaterowanie w Norwegii
– bezpłatny transport do pracy

Dla zainteresowanych jest przygotowany test umiejętności w Zakładach Mięsnych WIR w Łopusznie.

Test odbędzie się 25.04.2013 r o godz.11:00. Prosimy o zapisywanie się na test dzwoniąc na numer

0413728913 lub kom.669529689.

Dobra Praca Sp z O.O
Browarna 33 26-200 Końskie

ID ogłoszenia: 211516ca171c2268

7 komentarzy na “Pakowacz – praca w Norwegii przy pakowaniu mięsa (Stavanger)”

  1. Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    511 145 948
    Pozdrawiam

  2. Karo_Malina na 18 kwietnia 2013 @ 21:43

    Witam!
    Jestem zainteresowana Państwa ogłoszeniem.
    Mam 19 lat, posiadam prawo jazdy kategorii B oraz znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym.
    Od 16 roku życia pracuję, więc jestem przygotowana na wysiłek fizyczny i wielogodzinną pracę.
    Jestem osobą odpowiedzialną, uczciwą, pracowitą.
    Moim plusem jest WŁASNE miejsce zamieszkania w Norwegii, w miejscowości JEVNAKER.
    W Norwegii jestem do dyspozycji od połowy czerwca do końca września.
    Jeśli moje zgłoszenie zainteresowało Państwa – Proszę o kontakt.
    email – martyna.89@vp.pl

  3. Witam serdecznie,

    Jestem osobą bardzo zainteresowaną powyższą ofertą.
    Język angielski opanowałem na poziome komunikatywnym w mowie
    oraz bardzo dobrym w piśmie. Ponadto posiadam 3 lata doświadczeń z różnych firm.
    Niestety nie posiadam doświadczenia strikte związanym z powyższą ofertą ale jestem osobą, która szybko się uczy, sumienną oraz samodzielną. Posiadam również dobre zdolności manualne.
    Aktualnie mieszkam w Stavanger, pracę mogę zacząć od zaraz.
    W przypadku zainteresowania moja osobą proszę o kontakt pod:
    nr telefonu: 939 40 049 (NO)
    email: lukasz.goldyn1@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Łukasz Gołdyn

  4. Witam!
    Jestem bardzo zainteresowany oferta pracy
    Jezyk angielski jest u mnie na poziomie podstawowy mam 22lata
    wrazie zainteresowania moja oferta prosze o kontakt nr. tel 881793968
    pozdrawiam.

  5. Witam.

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Mam 23 lata i mieszkam w Norwegi, miejscowość Sandnes. Jestem zwinną i wysportowaną osobą, trenowałem sport przed kilka lat. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie, budowie jako kucharz i kierowca. Mam uprawnienia na wózek widłowy i prawo jazdy kat B. Mój angielski jest w stopniu dobrym i jestem w trakcie nauki języka norweskiego. Jestem pracowity i rzetelny, szybko oswajam się z nowym środowiskiem i potrafię współpracować z ludźmi.

    kontakt:
    nr norweski: +47 92 502 661
    nr polski: +48 783 106 454
    e mail: dominik.wilanowski1990@gmail.com

  6. Dzień dobry jestem zainteresowany podjęciem pracy również na dłuższy okres. Proszę o kontakt e-mail mawalach@op.pl lub tel: 537 839 661

    Dziękuje

    Pozdrawiam

  7. Witam, mam na imie Patryk (18 lat).
    Jestem komunikatywny oraz znam Angielski na poziomie komunikatywnym (Wiele razy rozmawialem z obcokrajowcami), dobrze pracuje w grupie, nie mam zadnych uzaleznien, od roku poprawiam swoja sprawnosc fizyczna poprzez silownie oraz inne aktywnosci fizyczne i jestem ogromnie zmotywowany do rozpoczecia pracy w Norwegii oraz zainteresowany do nawiazania dluzszej wspolpracy, gotowy do wyjazdu w kazdej chwili i pracy na zmiany nocne.
    Posiadam rowniez, 2 miesiace praktyk w Hotelu oraz Resteuracjii i doswiadczenie w innych pracach sezonowych.
    W razie rozpatrzenia mojego podania prosze o kontakt na email: sindox1409@wp.pl