156,60/h NOK

Pakowanie czekoladek od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka dla par w Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 września 2020 03:48

Na terenie Lillehammer od zaraz dla par pakowaczy dostępna tymczasowa praca w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladowych pralinek na linii produkcyjnej. Zatrudnienie na około 3 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 156,60 NOK na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prosta praca przy taśmie produkcyjnej w manufakturze wyrobów czekoladowych – pralinki, figurki czekoladowe
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie wyrobów

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdolności manualne
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pensje i bonusy
  • legalną, norweską umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • świadczenia socjalne
  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych oraz pomoc administracyjno-kadrowa
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie od 2500 do 3000 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca bieżącego miesiąca.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 505f6e92d8282ef