b/d NOK

Pakowanie – inwentaryzacja praca w Norwegii na wakacje 2014 (Bergen – Rådal)

  • Miasto: Bergen, Rådal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2014 03:40

Firma z Bergen poszukuje na wakacje 2014 osoby do pakowania i inwentaryzacji w magazynie. Praca w Norwegii adresowana głównie do ludzi młodych – studentów na okres letni.

Stanowisko: pakowacz – pracownik inwentaryzacji
Zarobki: zgodne z warunkami norweskimi
Miejsce pracy: Bergen – Rådal
Liczba stanowisk: 11

Zadania:
Praca fizyczna na magazynie-chłodni przy kompletowaniu towaru. Do zadań będzie należało również pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Ponadto liczenie towaru i wprowadzanie danych do systemu informatycznego. Praca w pełnym wymiarze godzin na zmianę dzienną.

Wymaganie:
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy ale istnieje możliwość przeszkolenia na miejscu przez agencję
– pozytywne nastawienie do pracy
– znajomość języka norweskiego zarówno w mowie jak i piśmie

Oferujemy:
– legalną pracę w Norwegii na okres wakacyjny w sezonie 2014
– przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej firmie
– wszelkie dodatki wynikające ze stosunku pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie

Jak aplikować?

Wszelkie dane niezbędne do aplikowania na powyższe stanowisko znajdują się na stronie http://goo.gl/GtdDx0

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 26453507d379f617

4 komentarze na “Pakowanie – inwentaryzacja praca w Norwegii na wakacje 2014 (Bergen – Rådal)”

  1. Witam!

    Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą.
    Dwóch studentów medycyny – silni, wysportowani, z ogromnym zapałem i motywacją do pracy. Mamy duże doświadczenie w pracy sezonowej, zarówno w kraju jak i za granicą(Włochy, Holandia, Wielka Brytania).
    Pracowaliśmy m.in. przy zbiorze owoców (truskawek, malin, winogron) i warzyw (melony, cukinia) na plantacjach, jako magazynierzy w firmie logistycznej ( pakowanie, sortowanie towaru, obsługa wózków widłowych – jeden z nas posiada licencję operatora wraz z wymianą butli z doświadczeniem), przy mrożonkach na taśmie produkcyjnej, w tartaku, jako pomocnicy przy wykończeniach remontowych,
    -Obsługiwaliśmy różnego rodzaju maszyny rolnicze
    -Posługujemy się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym
    -Posiadamy prawo jazdy kat.B
    -Jesteśmy w pełni zmotywowani do pracy, nie boimy się trudnych warunków pogodowych, szybko się uczymy, zachowujemy pełną odpowiedzialność powierzonej funkcji
    -Przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy
    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia
    Mail:damisz26@gmail.com
    Tel:792023291

  2. Buzzy925 na 15 maja 2014 @ 19:38

    Witam!
    Jestem zainteresowany pańską ofertą.
    Jestem studentem 3-ciego roku awf’u, zdolny i sprawny fizycznie.
    -Posiadam prawo jazdy kat. B
    -posługuję się językiem angielskim w stopniu bezproblemowej komunikacji
    -posługuję się językiem norweskim w stopniu podstawowym w mowie i średnim w piśmie
    -jestem w pełni chętny i zmotywowany do pracy, przyzwyczajony do trudnych warunków, komunikatywny, szybko dostosowujący się do sytuacji i odpowiedzialny
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia
    Mail: adamgolas@o2.pl
    Tel: 501962367

    Pozdrawiam

  3. lukasz34921@o2.pl na 23 maja 2014 @ 06:25

    witam, interesuje mnie praca, prosze o kontakt 782593461

  4. wiktoriakacper na 10 czerwca 2014 @ 12:36

    Dzień Dobry ,

    Jesteśmy ambitną parą szukającą pracy w Norwegii . Oboje posługujemy się j.angielskim w stopniu komunikatywnym .Jesteśmy głodni nowych wyzwań i chcielibyśmy na stałe osiedlić w Norwegii .Ona 19 lat Wiktoria Sikora posiadam doświadczenie w podobnej pracy , On 25 lat Kacper Gryniewicz posiadam uprawnienia na wózek widłowy .Prosimy o szansę .

    kacpergryniewicz@gmail.com wiktoriasikorap@gmail.com

    0048 609 730 489