168,20/h brutto NOK

Pakowanie perfum od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 01:59

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Oslo dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu perfum oraz innych wyrobów kosmetycznych.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godzinę pracy

Umowa: na okres 2 miesięcy

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie kosmetyków, głównie perfum
  • do zadań należy złożenie opakowania kartonowego, umieszczenie w środku wypełnienia wraz z produktem, zamknięcie, zafoliowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dostępność na najbliższe dwa miesiące
  • sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie
  • pracę na pełny etat
  • dostępność od zaraz
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia plus wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na okres 2 miesięcy – do decyzji pracodawcy czy umowa zostanie przedłużona

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.
Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 002/2019″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 495c4ce9b260f0b

3 komentarze na “Pakowanie perfum od zaraz dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam,
    wysłałam wiadomość pod podany adres zgłoszenia, ale dostałam wiadomość, że takowy nie istnieje. Czy proces rekrutacji został już zakończony? Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedź zwrotną, mój email to mariabednarz13@gmail.com
    Z poważaniem
    Maria Bednarz

  2. Basia3107 na 9 lutego 2019 @ 13:49

    Witam.
    Jestem zainteresowana oferta lecz podany email nie istnieje , mozna prosic o jakies inne dane kontaktowe?
    Pozdrawiam

  3. Danuta535 na 10 lutego 2019 @ 06:50

    Witam byłabym zainteresowana Państwa ogłoszeniem odnośnie pracy przy pakowaniu perfum w Oslo proszę o kontakt na nr 570314537