156 brutto NOK

Pakowanie perfum tymczasowa praca w Norwegii od zaraz bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2015 00:54

Tymczasowa praca w Norwegii przy pakowaniu i przepakowywaniu perfum w hurtowni niedaleko Oslo od zaraz. Oferta bez znajomości języka norweskiego na ok 8 do 10 tygodni. Zakwaterowanie będzie zapewnione (płatne).

Stanowisko: pakowacz / pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Oslo (okolice)
Zarobki: 156 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 4
Start: od zaraz

Zadania:
– rozpakowywanie pudełek z perfumami, zdejmowanie folii (zwroty walentynkowych zestawów prezentowych)
– naklejanie nowych etykiet
– powtórne foliowanie opakowań
– wkładanie do pudełek, układanie na paletach

Wymagania:
– zręczność, szybkość, dobry wzrok
– dyspozycyjność od zaraz na minimum 8 tygodni
– mile widziane osoby z doświadczeniem oraz znajomością języka angielskiego i/lub norweskiego
– tylko osoby niekarane bez nałogów tytoniowych

Oferujemy:
– tymczasową pracę w Norwegii na konkurencyjnych warunkach
– zakwaterowanie w mieszkaniach w pełni wyposażonych (koszt 800 NOK tygodniowo)
– pomoc ze sprawami formalnymi
– opieka polskich koordynatorów
– uczciwe i przejrzyste warunki zatrudnienia
– brak opłat za skierowanie do pracy

Nr. ref.: pr/011/2015

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od początku marca – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/011/2015

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 85454f0da374f556

1 odpowiedź na “Pakowanie perfum tymczasowa praca w Norwegii od zaraz bez języka Oslo”

  1. Witam mam 29 lat sprawny fizycznie sumienny dokładny bez nałogów nie karany.J.ang. podstawowy. Proszę o kontakt 690301200 k.drahuszczak@wp.pl