159 brutto/h + nadgodziny NOK

Pakowanie ryb oferty pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 stycznia 2015 04:55

Przetwórnia rybna w Stavanger poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii przy produkcji-pakowaniu ryb bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie z podstawowym językiem angielskim.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: 159 NOK brutto za godzinę (nadgodziny powyżej 40 godzin w tygodniu za stawkę 230 NOK za godzinę)
Liczba wakatów: 3
Start: od zaraz (Luty 2015)

Obowiązki pracownika:
– praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu ryb
– praca manualna z nożem przy filetowaniu
– porcjowanie, ważenie filetów
– obsługa maszyny paczkującej
– utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w produkcji przy porcjowaniu, pakowaniu, osoby z doświadczeniem w pracy z nożem
– wymagana co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub norweskiego
– gotowość do wyjazdu w terminie od lutego 2015
– pracowitość, dokładność, wysoka motywacja
– zdolność do pracy w grupie osób

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy
– stawki zgodne z rynkiem lokalnym
– możliwość wyrobienia nadgodzin płatnych dodatkowo
– zakwaterowanie w budynku socjalnym ulokowanym na terenie zakładu

Jak można zgłosić swoją kandydaturę do tej pracy?

CV ze zdjęciem proszę wysłać na adres: biuro@workingservice.pl z dopiskiem “Norwegia praca na produkcji Stavanger”

Źródło: workingservice.pl

ID ogłoszenia: 6854b7258932005

4 komentarze na “Pakowanie ryb oferty pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji od zaraz Stavanger”

  1. sebastian.szetela na 16 stycznia 2015 @ 08:27

    Dzień dobry
    Jestem zainteresowany tą pracą
    Proszę o kontakt 609-944-703

  2. damian19994 na 17 stycznia 2015 @ 17:37

    Witam jesteśmy z kolegą bardzo zainteresowani ową pracą gdyż mamy ciężką sytuacje w domu jesteśmy młodzi,energiczni,sumienni,dyspozycyjni od zaraz bardzo prosimy o kontakt:
    722 334 960 /531 750 119

  3. Patryk Krawczyk na 24 stycznia 2015 @ 12:23

    Witam , podejme się każdej pracy od zaraz , jestem gotowy do wyjazdu na wczoraj 😉 znam angielski bardzo dobrze w mowie i pismie , sumiennie wykonuje kazde zadanie i nie boje sie pracy… Chętnie wyśle CV… nr. 607439633 mail – patryk0141@op.pl
    Pozdrawiam..

  4. kamil pokaczajlo na 2 lutego 2015 @ 13:01

    Witam, jestem osoba komunikatywną i chętną do współpracy na tym lub podobnym stanowisku. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, pracowałem w Anglii i Danii. Mój kontakt mary1919@o2.pl i tel 660 630 363