atrakcyjne NOK

Parkieciarz – dam pracę w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach, Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 września 2017 21:51

Firma z Oslo poszukuje obecnie parkieciarza do podjęcia pracy w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach mieszkań polegających na kładzeniu parkietów lub paneli podłogowych.

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Parkieciarz Norwegia
z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Zakres obowiązków:
Kładzenie parkietu, paneli podłogowych
Przygotowywanie podłoża, przycinanie i obróbka materiału
Prace wykończeniowe: montaż listew przypodłogowych, szlifowanie parkietu itp.

Oferujemy:
Legalna i sprawdzona praca w Norwegii
Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami
Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach
Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.

Wymagania
Minimum 3-letnie, aktualne doświadczenie przy układaniu parkietów – warunek konieczny
Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer/fødselsnummer) – warunek konieczny
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego
Prosimy o dołączenie do CV 3 numerów telefonów do byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji
Mile widziane
Zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii
Doświadczenie w kładzeniu podłóg z PVC i linoleum
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem
Parkieciarz – Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com
Proszę się upewnić, czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

CBR – Cross Border Recruitment Sp.z o.o
Mazurska 42, 70-424 Szczecin
70-302 Szczecin
Tel: +47 213 79 771
Tel. Kom.: +48 886 680 276
WWW: www.eucbr.pl

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 52659ad36c53669c