20 000 - 43 000 miesięcznie NOK

Pielęgniarka / Pielęgniarz praca w Norwegii dla osób z wykształceniem 2017

  • Miasto: kilka Miast
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2017 00:19

Poszukiwani pielęgniarze oraz pielęgniarki do pracy w Norwegii przy pomocy medycznej oraz opiece. Zatrudnienie adresowane do osób gotowych do nauki języka norweskiego.

Wyjazd do Norwegii dla dyplomowanych pielęgniarek/pielęgniarzy.

Oferujemy:
· Możliwe zarobki ponad 43 338 NOK brutto miesięcznie (20000 PLN).

Minimalną kwotę zarobków gwarantowaną przez pracodawcę: 9200 PLN miesięcznie,
Kurs językowy przed wyjazdem- 8mscy.

Mieszkanie i GWARANCJĘ zatrudnienia przez cały okres kontraktu,
Firma pokrywa wszystkie koszty związane z wyjazdem,
W niektórych przypadkach oferowany jest samochód służbowy,
Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni,
Kontrakt 27 miesięcy,
Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca, raz na 6 tygodni,

Oferujemy pełną opiekę i wsparcie na każdym etapie kontraktu,

Jako jedyni GWARANTUJEMY pracę przez cały kontrakt.

Wymagania:
Obowiązkowe:
Wykształcenie kierunkowe – certyfikowana pielęgniarka lub położna,
Chęć wyjazdu do Norwegii,
Gotowość podjęcia nauki języka norweskiego,
Niekaralność.
Mile widziane:
· Prawo jazdy kategorii B,
· Życzliwość w stosunku do innych ludzi.

Obowiązki:
Pomoc medyczna, Opieka,
Przestrzeganie grafiku pracy,
Standardowe obowiązki pielęgniarskie.

Jesteśmy zainteresowani również kandydaturą osób, które znajdują się na ostatnim roku studiów pielęgniarskich bądź położnych, tak licencjatu jak i studiów magisterskich.

W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć: CV, Imię, nazwisko oraz numer telefonu. Informujemy, że z kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu weryfikacji danych.

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy bezpośrednio współpracują z firmą Valmon Helsevikar. Jako licencjonowana firma, możemy zagwarantować Wam personalne podejście do każdego
z Was i zadbanie o Wasze interesy przez cały okres trwania kontraktu.

Open Europe sp. z o.o. // NIP 586-23-05-728 // REGON 364239680 // Nr Licencji: 13917
Adres centrali:
ul. Świętojańska 3/1
81-368 Gdynia

ID ogłoszenia: 6225979d55a1d9d9

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez m.modzelewska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez m.modzelewska »