Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

do negocjacji NOK

Płytkarz-Kafelkarz oferty pracy w Norwegii przy wykończeniach budowlanych Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 lutego 2014 01:25

Polsko-Norweska firma budowlana poszukuje płytkarzy-kafelkarzy do pracy w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach w Trondheim. Oferta z językiem angielskim lub norweskim.

Stanowisko: płytkarz
Miejsce pracy: Trondheim
Zarobki: do ustalenia
Liczba wolnych miejsc: 7

Zadania:
– praca w budownictwie mieszkaniowym przy remontach
– układanie glazury i terakoty
– przygotowanie powierzchni ścian, gruntowanie, malowanie

Wymagania:
– wykształcenie minimum zawodowe w kierunku budowlanym lub dyplom czeladnika
– co najmniej 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku popartego odpowiednimi dokumentami
– znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie dobrym
– atutem będzie doświadczenie nabyte w krajach skandynawskich

Oferujemy:
– legalną pracę na warunkach norweskich na podstawie kontraktu terminowego z opcją stałego zatrudnienia
– konkurencyjne warunki płacowe na poziomie norweskim
– wsparcie przy dopełnieniu wszystkich formalności oraz uzyskaniem pozwolenia na pracę
– wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania

Aplikację można składać online za pomocą formularza na stronie: www.jobb-link.no/zarejestruj-sie-1

Termin składania aplikacji: czerwiec

ID ogłoszenia: 901530a6c78e37e6

ilość wszystkich wyświetleń: 1202, dzisiaj: 3

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Płytkarz-Kafelkarz oferty pracy w Norwegii przy wykończeniach budowlanych Trondheim”

  1. JESTEM ZAINTERESOWNY OFERTĄ PROSZE O KONTAKT 508862930

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.