168.00 NOK

Pokojówka Norwegia praca z językiem angielskim przy sprzątaniu od zaraz Hotel Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2014 23:53

Pilnie poszukiwane pokojówki ze znajomością języka angielskiego do pracy w Norwegii (Oslo) w hotelu przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Oferta od zaraz dla 3 osób – preferowane kobiety.

Stanowisko: pokojówka
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 168 NOK brutto za godzinę

Zadania:
– codzienne sprzątanie pokoi hotelowych
– wymiana pościeli, ręczników, mycie łazienek
– sprzątanie korytarzy, recepcji i innych pomieszczeń
– okresowe pranie dywanów za pomocą odkurzaczy piorących

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
– doświadczenie co najmniej 2 lata przy sprzątaniu lub jako pokojówka hotelowa (mile widziane doświadczenie zagraniczne)
– osoby w wieku do 45 lat bez nałogów, pozytywnie nastawione i gotowe do podjęcia zatrudnienia w Norwegii
– osoba rzetelna, pracowita
– zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie w Norwegii wraz z wyżywieniem na miejscu
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia w kwocie 168 NOK brutto za godzinę
– zatrudnienie bezpośrednio w norweskiej firmie
– odprowadzone wszelkie składki emerytalne i ubezpieczeniowe

Jak aplikować?

Aplikacja będzie aktywna do 21-go marca 2014. Zatrudnienie od kwietnia.

Formularz rekrutacyjny: link (proszę wybrać stanowisko „Pracownik sprzątający”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 901532616bbb3460

1 odpowiedź na “Pokojówka Norwegia praca z językiem angielskim przy sprzątaniu od zaraz Hotel Oslo”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana Panstwa ofertą pracy. Pracowałam w Norwegii 8 miesiecy jako pokojówka. Jezyk angielski średnio zaawansowany oraz norweski na poziomie a1 pracowalam bezposrednio u pracodawcy norweskiego oraz z osobami z roznej czesci Europy, takze porozumienie wylacznie w jez. ang. Posiadam prawo jazdy kat b.
    Dane do kontaktu aniasorek@o2.pl lub 506927840.
    Pozdrawiam
    Ania