158 brutto NOK

Pokojówka oferty pracy w Norwegii sprzątanie w Hotelu z językiem angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2014 03:22

Hotel w Bergen poszukuje pracowników sezonowych, pokojówek do pracy w Norwegii przy sprzątaniu pokoi od zaraz z językiem angielskim na okres wakacji 2014. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie!

Stanowisko: pokojówka / pokojowy
Zarobki: 158 NOK brutto za godzinę + napiwki
Miejsce pracy: Bergen

Obowiązki:
Praca w Hotelu trzygwiazdkowym polegająca na codziennym sprzątaniu pokoi gościnnych, wymianie pościeli, myciu łazienek, uzupełnianiu środków higieny etc. Obowiązkiem osoby zatrudnionej będą również prace związane z utrzymaniem czystości powierzchni ogólnodostępnych takich jak korytarze, sale restauracyjne, pomieszczenia biurowe etc.

Wymagania:
– dobry poziom znajomości języka angielskiego
– doświadczenie przy sprzątaniu, mile widziane jako pokojówka
– zaświadczenie o niekaralności
– gotowość do podjęcia pracy w okresie 15 czerwiec – 15 wrzesień

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie za pośrednictwem norweskiej agencji zatrudnienia
– atrakcyjne warunki finansowe
– praca w nowoczesnym hotelu z zapewnionym zakwaterowaniem oraz wyżywieniem
– wsparcie przy tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentacji pracownika
– możliwość organizacji transportu do Norwegii (odpłatnie)

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie http://bit.ly/19WiKsj proszę wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzątający”

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 36053911037b1c4e

3 komentarze na “Pokojówka oferty pracy w Norwegii sprzątanie w Hotelu z językiem angielskim Bergen”

  1. Szanowni Państwo,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Jestem studentką ekonomii II roku, semestr i egzaminy kończe z dniem 28.06.2014.Jestem dyspozycyjna od początku lipca do końca października.Jeżeli jest możliwość kandydowania na stanowisko w późniejszym terminie wyjazdu, chciałabym wysłać moje CV.Bardzo proszę o kontakt e-mailowy.
    Językiem angielskim posługuje się swobodnie.

    Proszę o kontakt.

    Z poważaniem,
    Anna Pacuła

  2. gabriela.jonczyk na 7 czerwca 2014 @ 11:53

    Szanowni Państwo,
    jeśli oferta jest nadal aktualna i możliwy jest wyjazd w późniejszym terminie, chciałabym przedstawić moją kandydaturę. Mam 20 lat, wykształcenie średnie. Jestem osoba sumienna i pracowitą z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Nie posiadam jednak doświadczenia w pracy pokojówki. W razie zainteresowania moją kantydaturą, proszę o kontakt e-mailowy.

    Z poważaniem
    Gabriela Jończyk

  3. natalia89_1 na 21 czerwca 2014 @ 12:56

    Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z moją siostrą. Wiek: 25 i 21. Posiadamy doświadczenie w pracy za granicą.

    Jeżeli oferta nadal jest aktualna prosiłabym o kontakt maillowy.

    Pozdrawiam.