164/h brutto NOK

Pokojówka bez znajomości języka Norwegia praca przy sprzątaniu od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 01:23

3 gwiazdkowy hotel z Fredrikstad zatrudni od zaraz pracowników do sprzątania pokoi hotelowych. Praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka jako pokojówka. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik hotelu – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad
Wynagrodzenie: 164 NOK brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie pokoi gościnnych oraz sanitariatów
  • dbanie o czystość, uzupełnianie środków higienicznych, wymienianie ręczników oraz pościeli, odkurzanie, mycie powierzchni, itp.
  • pierwszy dzień poświęcony będzie na szkolenie pracownicze

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dokładność, odpowiedzialność, pracowitość
  • samodzielność
  • dobre zorganizowanie
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Norwegii w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • atrakcyjne zarobki, wypłacane terminowo
  • darmowe zamieszkanie
  • tanie jedzenie na stołówce pracowniczej
  • rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: “Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 13758473e36b554d