160 brutto/h NOK

Pomoc kuchenna oferta sezonowej pracy w Norwegii na wakacje 2015

  • Miasto: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2015 22:53

Restauracja w Baerum poszukuje 2 osoby chętne do sezonowej pracy w Norwegii w charakterze pomocy kuchennej z językiem angielskim. Oferta na wakacje od czerwca 2015 do końca sierpnia. Znajomość języka angielskiego jest konieczna.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Zarobki: 160 NOK brutto
Miejsce pracy: Baerum
Liczba wakatów: 2

Zadania:
Fizyczna praca w gastronomii adresowana głównie do kobiet. Do zadań należeć będą proste prace związane z przygotowaniem żywności (szatkowanie, mycie, krojenie) oraz obowiązki związane z utrzymaniem czystości na kuchni, mycie naczyń, czyszczenie urządzeń etc.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację
– aktualna książeczka sanepidu
– pracowitość, wytrwałość
– gotowość do wyjazdu od zaraz do końca września
– mile widziane osoby ze statusem studenta

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie sezonowe w Norwegii
– konkurencyjne warunki płacowe
– bezpłatne zakwaterowanie w pomieszczeniach należących do pracodawcy
– możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu (koszt ok 40 NOK dziennie)
– pomoc przy tłumaczeniu dokumentów pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku norweskim lub angielskim na podany poniżej email:

scandiworkers@email.com

Na początku wiadomości proszę napisać „pomoc kuchenna Baerum 2015”

ID ogłoszenia: 38754f771719f1c9

3 komentarze na “Pomoc kuchenna oferta sezonowej pracy w Norwegii na wakacje 2015”

  1. Witam mam 29 lat sprawny silny fizycznie, bez nałogów . J.angielski podstawowy. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt tel. kom. 690301200

    • karolinafritz na 27 marca 2015 @ 21:11

      Witam, byłabym chętna z koleżanką do pracy. Mamy 18 i 19 lat, jesteśmy chętne do pracy. Jesteśmy mobilne od końca maja do końca czerwca 2015 roku. Język angielski w stopniu komunikatywnym.

  2. Witam mam 19 lat, doskonałą kondycję fizyczną, bardzo dobrze władam językiem angielskim, nie mam żadnych nałogów, byłbym zainteresowany waszą ofertą, jestem mobilny od końca maja do końca września. 881-675-661