156 brutto NOK

Pomoc kuchenna sezonowa oferta pracy w Norwegii od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2014 01:53

Hotel w Oslo zatrudni pomoc kuchenną do pracy w Norwegii. Oferta sezonowa dla jednej osoby z komunikatywnym językiem angielskim. Zatrudnienie od zaraz na okres 2-3 miesięcy.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Zarobki: 156 NOK brutto za godzinę
Miejsce pracy: Oslo
Liczba miejsc: 1

Obowiązki:
Prace pomocnicze na kuchni związane z przygotowaniem posiłków oraz utrzymaniem czystości (sprzątanie, zmywanie naczyń).

Wymagania:
– komunikatywny język angielski lub podstawy norweskiego
– doświadczenie w gastronomii mile widziane
– dyspozycyjność w okresie sierpień-październik
– motywacja do podjęcia pracy w Norwegii
– pozytywne nastawienie, umiejętność pracy samodzielnej

Pracodawca oferuje:
– zakwaterowanie na miejscu w pokojach służbowych (bezpłatne)
– pełne wyżywienie płatne 100 NOK za dobę
– możliwość realizacji nadgodzin
– legalną umowę na warunkach norweskich

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: kjøkkenhjelp/02

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

ID ogłoszenia: 10353d97f669ba75

1 odpowiedź na “Pomoc kuchenna sezonowa oferta pracy w Norwegii od zaraz Oslo”

  1. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Lat 20 bez nałogów, zdeterminowany podjęciem pracy od zaraz
    biegle posługuję się językiem Angielskim
    wysoka sprawność fizyczna,sumienny uczciwy, pracowity,wysoka kultura osobista
    kontakt : miniak110@wp.pl

    pozdrawiam