152.5 - 155/h NOK

Praca – Cieśla konstrukcje sufitowe BARDZO PILNE Norwegia

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2012 13:16

Dla sprawdzonego, norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów do pracy w Norwegii na stanowisko:
CIEŚLA z doświadczeniem w konstrukcjach sufitowych

Rozpoczęcie pracy: 27 sierpnia lub 3 września 2012
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen.

Opis stanowiska:
Praca przy konstrukcji i montażu sufitów 5000 m2

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub DOBRA ZNAJOMOSC J. ANGIELSKIEGO, język będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej
Mile widziane wykształcenie kierunkowe
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata, poparte referencjami, świadectwami pracy
PRAKTYCZNA Znajomość systemów sufitowych
Prosimy określić w aplikacji, jaki system sufitowy jest Państwu znany

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus nadgodziny ok 37,5 do 48 h w tygodniu,
Wynagrodzenie: 152.5 do 155 Koron norweskich brutto za 1h pracy,
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Płatny urlop,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:
norwegia@koncepcja.eu
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: Cieśla system ceilings
Prosimy określić w aplikacji, jaki system sufitowy jest Państwu znany.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok. 01
Tel. 71 3438073 tel. kom. 791 504 075
Tu znajdziesz wszystkie nasze oferty pracy www.koncepcja.eu

ID ogłoszenia: 262503f2b8f52cc7

1 odpowiedź na “Praca – Cieśla konstrukcje sufitowe BARDZO PILNE Norwegia”

  1. budowlancy na 29 grudnia 2012 @ 17:31

    Brygada budowlańców z dużym doświadczeniem również za granicą podejmie pracę ,Wykonujemy prace rozbiórkowe ,murarskie, tynki cementowo -wapienne,gipsowe,szpachlowanie suche zabudowy karton-gips,sufity podwieszane ,ściany. podłogi ,glazura ,docieplenia elewacji,cieśle zbrojarze(peri,doki) Gwarantujemy solidność,uczciwość,i lojalność.Oczekujemy konkretnych uczciwych propozycji.Jeden z nas dobrze zna j.niemiecki drugi j.angielski.Kontakt: jarek224@interia.eu +48664535813 pozdrawiam