152,90 brutto/godz NOK

Praca Norwegia bez języka pakowanie ryb na produkcji od zaraz w Haugesund

  • Miasto: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2015 03:21

Przetwórnia rybna z Haugesund pilnie poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu łososia bez znajomości języka. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Haugesund
Zarobki: 152,90 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 4
Start: początek maja 2015

Zadania:
Zakład zajmujący się przetwórstwem rybnym poszukuje osób, które będą zajmowały się porcjowaniem oraz pakowaniem wędzonych filetów rybnych (głównie łosoś). Praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej – pracownik będzie porcjował kawałki rybne zgodnie z zadaną wagą i układał na tackach, tak aby ładnie prezentowały się w opakowaniu. Zadania wykonywane są w szybkim tempie, konieczna jest zatem wytrzymałość oraz precyzja.

Wymagania:
– dyspozycyjność w pierwszej połowie maja na minimum 3 miesiące
– umiejętność pracy w szybkim tempie, pod presją czasu
– zdolność do pracy zespołowej
– doświadczenie mile widziane
– język angielski w stopniu umożliwiającym podstawowe porozumiewanie się
– chęć do brania nadgodziny, jeśli wystąpi taka potrzeba po stronie zleceniodawcy

Oferujemy:
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– pełny etat – gwarantowane 160 godzin pracy w miesiącu
– bezpłatne szkolenie na miejscu
– możliwość taniego zakwaterowania na miejscu
– wsparcie polskiego opiekuna na miejscu
– wsparcie przy wszystkich formalnościach
– brak opłat za rekrutację i przygotowanie dokumentów

Nr. ref.: pr/024/2015

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie w pierwszej połowie maja – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/024/2015

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 400553ffc66d3ffd

4 komentarze na “Praca Norwegia bez języka pakowanie ryb na produkcji od zaraz w Haugesund”

  1. filip1139 na 4 maja 2015 @ 20:39

    Witam. Razem z dziewczyna (studenci) jestesmy zainteresowani ta oferta pracy. Jestesmy pracowici, energiczni, sumienni, uczciwi i nie boimi sie pracy. Znamy angielski w stopniu komunikatywnym. ja koncze kurs komunikatywnego norweskiego. Oboje posiadamy prawojazdy kat. B. Posiadamy doswiadczenie w pracy z warzywami oraz innymi roslinami. Ryb takze sie nie boimy! Jestesmy do dyspozycji od konca czerwca.
    Filip1139@gmail.com

  2. Jestem zdecydowany i chetny do podjecia państwa oferty ,spełniając wszystkie wymagania proszę o kontakt skibinskidawid@o2.pl

  3. Sergiusz_Matyszkiewicz na 9 maja 2015 @ 11:59

    Witam. Jestem zdecydowany na pracę w Państwa firmie i spełniam kryteria Sergiusz.Matyszkiewicz@wp.pl

  4. student2 na 10 maja 2015 @ 14:50

    Razem z kolegą jesteśmy chętni. Jesteśmy świeżo po maturze i chcielibyśmy zarobić przed wyjazdem na studia. Znam biegle angielski i francuski , kolega zna biegle angielski. Prosimy o kontakt macks2012@o2.pl