185/h +zakwaterowanie NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz w restauracji z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2023 00:05

Legalna praca w Norwegii od zaraz w gastronomii jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego w restauracji z Oslo. Zakwaterowanie darmowe wraz z wyżywieniem na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 185 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pierwsze dni pracy to rzetelne przyuczenie do obowiązków
  • do zadań należeć będzie dbanie o porządek na stanowisku pracy, przynoszenie oraz przygotowywanie składników, obsługiwanie urządzeń kuchennych, wynoszenie śmieci itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • wielozadaniowość
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • komplet odzieży pracowniczej
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • jeden ciepły posiłek w trakcie godzin pracy
  • norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pełny etat
  • opcja podjęcia pracy na stałe dla najlepszych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opcja wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca.

Po tym terminie prosimy nie wysyłać zgłoszeń.

Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 725641e1fe11926e