do uzgodnienia NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie AGD od zaraz hurtownia Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2021 00:29

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni AGD. Zatrudnienie w Fredrikstad dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu AGD

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni sprzętu AGD
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie towarów na podstawie zamówień, pakowanie lub układanie na paletach i zabezpieczanie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pilnowanie ładu, wprowadzanie danych i pracę z komputerem, przyjmowanie wraz z rozładunkiem towarów, rozliczanie zwrotów
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna samodzielność
  • energiczność, zwinność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przykładanie się do obowiązków

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • ubezpieczenie
  • pracę w Norwegii na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji
  • solidne warunki zatrudnienia
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 008/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 1156104d7d08adb8