165/h brutto NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:30

Proponujemy zatrudnienie od zaraz w Oslo dla osób również bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii 2017 na magazynie z kosmetykami przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Pensja: 165 NOK brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na magazynie drogeryjnym przy zbieraniu produktów godnie z zamówieniem
  • wsparcie przy zadaniach fizycznych – rozładunek i załadunek
  • aktualizowanie danych w systemie oraz dbanie o dokumentacje

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność szybkiego przyswajania informacji
  • zdolność do pracy w zespole
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zmotywowanie
  • wydajność, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy wraz z ubezpieczeniem
  • na miejscu zapewnione wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • terminowe wypłacanie pensji – raz w miesiącu, przelewem na konto pracownicze

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.
Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 05/2017″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 545590bc0c508a63

4 komentarze na “Praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym od zaraz Oslo”

  1. Damian Gawior na 8 maja 2017 @ 10:24

    Witam pisze w sprawie pracy na magazynie.Jestem dyspozycyjny,ambitny,rzetelny i chętny od zaraz.
    Posiadam swoje zakwaterowanie w Oslo.

    +48 884-796-530

    Gawior Damian

  2. SLOWIK1982 na 9 maja 2017 @ 11:25

    PRACOWAŁEM 10 LAT NA MAGAZYNIE ZNAM KOMUNIKATYWNIE JEZYK NORWESKI I ANGIELSKI

  3. WITAM MAM DOŚWIADCZENIE W PRACY NA MAGAZYNIE POSIADAM UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE , JESTEM OSOBĄ PRACOWITĄ PUNKTUALNĄ , MAM DOBRE REFERENCJE Z OBECNEJ PRACY KTÓRE MOGĘ W RAZIE POTRZEBY POKAZAĆ . PIOTR LEWKOWICZ 792 863 170

  4. Berges25 na 31 maja 2017 @ 20:56

    Witam jestem zainteresowany oferta mieszkam w oslo jestem mlodym ambitnym i pacowitym mezczyzna szybko sie ucze oraz jestem dostepny od zaraz 790879178 albo arturknu@gmail.com