od 168,20/h brutto NOK

Praca Norwegia 2022 bez znajomości języka na magazynie sprzętu IT od zaraz hurtownia Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2022 01:28

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie sprzętu IT. Zatrudnienie 2022 od zaraz w Drammen dla kandydatów również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem IT

Miasto: Drammen, Norwegia

Zarobki: od 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2022

Zakres zadań:

  • prace pomocnicze na magazynie ze sprzętem IT
  • kompleksowe przygotowywanie zamówień – kompletowanie, pakowanie, zabezpieczanie
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • przyjmowanie, kontrola oraz rozładunek dostaw
  • pilnowanie porządku na stanowisku

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • szybkość w uczeniu się
  • energiczność i dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • umowę na okres próbny i opcję przedłużenia dla najlepszych
  • szkolenia i rozwój
  • system zmianowy
  • świadczenia socjalne
  • prawo do płatnego urlopu
  • ona miejscu zapewnione zamieszkanie w cenie 4500 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne dodatki i premie do pensji podstawowej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego me/05/22. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 6336263e1ae8ebf1