od 115/h brutto NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz zbiory borówki wakacje 2021, Jessheim

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2021 01:52

Farma owoców miękkich z Jessheim poszukuje od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Norwegii bez języka przy zbiorach owoców borówki amerykańskiej. Zakwaterowanie na miejscu bezpłatne!

Miejsce zatrudnienia: Jessheim, Norwegia

Pensja: od 115 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz czerwiec / lipiec

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca sezonowa na plantacji przy ręcznym zborze owoców borówki amerykańskiej

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja i zręczność
  • pracowitość
  • mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • dla osób które wypracowują normy godzinowe zapewnione jest za darmo zakwaterowanie w domkach kempingowych
  • zatrudnienie poprzez agencję pośrednictwa pracy
  • sprawdzonego i uczciwego pracodawcę
  • norweską umowę na okres wakacji
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 42160cd2e09d8366