163,80/h brutto NOK

Praca Norwegia 2021 bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2021 01:52

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce spożywczej z Bergen przy pakowaniu przekąsek. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2021 bez znajomości języka jako pakowacz orzeszków, krakersów i czipsów.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Zarobki: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • niekomplikowane prace produkcyjne, polegające głównie na pakowaniu, kontroli jakości, obsłudze linii produkcyjnej itp.
  • jest to praca manualna i powtarzalna

Wymagania:

  • gotowość do nauki i poszerzania horyzontów
  • motywacja oraz zaangażowanie
  • przykładanie się do obowiązków
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • zręczność

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • odpłatny urlop
  • uniform służbowy oraz środki ochrony osobistej
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • szkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie robocze
  • świadczenia socjalne
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/06/21. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 10360cce4ab46e27