172,40 + zakwaterowanie NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka przy produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 grudnia 2016 04:56

Fabryka kremu nugatowo-czekoladowego z Oslo od stycznia 2017 poszukuje nowych pracowników. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji spożywczej z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 172,40 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 4

Start: styczeń 2017

Zadania:
– fizyczna praca na linii produkcyjnej w procesie wytwarzania kremu czekoladowo-nugatowego (różne obowiązki przydzielone po przejściu szkolenia)
– zadania będą przydzielone według predyspozycji pracownika
– do obowiązków może zaliczać się dostarczenie półproduktów, obsługa maszyn produkcyjnych, pakujących, kontrola jakości oraz proste prace magazynowe

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację (norweski nie jest konieczny, ale będzie atutem)
– mile widziane osoby z doświadczenie w produkcji spożywczej
– dyspozycyjność na okres co najmniej 3 miesięcy
– zdolność do szybkiego przyswajania nowych informacji
– dokładność, rzetelność, umiejętność pracy w szybkim tempie
– umiejętność pracy zespołowej – bezkonfliktowość

Oferujemy:
– atrakcyjne, legalne zatrudnienie na okres 3 miesięcy w Norwegii
– bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach
– umowa podpisywana bezpośrednio z Norweską firmą (bez pośrednictwa agencji)
– brak opłat i prowizji po stronie pracownika
– pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Proszę wypełnić dokładnie poniższy formularz zgłoszeniowy z zaznaczeniem posady “Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017”.

Link do formularza: http://bit.do/rekrutacja2017

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 91758588bc7697af

11 komentarzy na “Praca Norwegia bez znajomości języka przy produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017”

  1. Adriana Sroka na 26 grudnia 2016 @ 13:18

    Proszę o kontakt

  2. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt 724 731 680

  3. Bardzo jesteśmy z mężem zainteresowani tą ofertą pracy. Oboje biegle posługujemy się językiem angielskim. Mąż na poziomie bardzo zaawansowanym ( jest nauczycielem języka angielskiego), ja w stopniu średnio zaawansowanym. Zgłaszamy naszą dyspozycyjność od zaraz.

  4. Witam!

    Arleta i Marek Szwejda
    tel. +48 603 336 503
    e-mail szwejdam@tlen.pl

    tytuł Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo2017

    Wraz z żoną jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem ID 91758588BC7697AF.Odpowiadają nam warunki,stanowisko oraz czas rozpoczęcia i ewentualnego zakończenia pracy.Mamy doświadczenie w produkcji żywności,znajomość zasad HACCP,polskie książeczki zdrowia.Znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Pozdrawiam

  5. hetkabartek na 1 stycznia 2017 @ 18:51

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Jeśli jest ona nadal aktualna to proszę o kontakt.

  6. adrianjaglewicz1@wp.pl na 7 stycznia 2017 @ 13:31

    JESTEM ZAITERESOWANY PAŃSTWA OFERTA
    gotowy na wyjazd na stale
    gotowy na wyjazd od zaraz
    nr tel: 534 947 163

  7. Witam! jestem bardzo zainteresowany państwa oferta. Gotowy na wyjazd od zaraz, wraz z synem w wieku 19 i jego kolega 20 lat. Z góry dziękuje i pozdrawiam Alex.

  8. jakubgrabowski na 10 stycznia 2017 @ 14:36

    jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt
    Jakub Grabowski 734 490 879

  9. Witam! jestem zainteresowany pracą od zaraz, proszę o kontakt w.sasin20@gmail.con tel: 513022915, 500816813

  10. Witam
    Jestem zainteresowany pracą od zaraz
    tel 696237434
    mail szpaku7@op.pl
    pozdrawiam

  11. Justyna_Ryszkiewicz na 20 czerwca 2017 @ 00:06

    Witam,

    Jeżeli praca jest nadal aktualna, uprzejmie prosze o kontakt :+48530418815.

    Pozdrawiam,
    Justyna Ryszkiewicz-Mazurek