100/h NOK

Praca Norwegia – cieśla szalunkowy w budownictwie od zaraz (15 miejsc)

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2013 03:05

Dla klienta z Norwegii agencja pracy za granicą poszukuje od zaraz cieśli szalunkowych do pracy w Norwegii w budownictwie przy szalunkach tradycyjnych i systemowych. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.
Dla Norweskiego pracodawcy poszukujemy 15 kandydatów na stanowisko:
CIEŚLA SZALUNKOWY

Miejsce pracy : NORWEGIA

Rozpoczęcie pracy : od zaraz

Obowiązki: wykonywanie tradycyjnych szalunków oraz systemowych PERI, DOKA, HUNNEBECK itp. betonowanie, zbrojenie .

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
  • Doświadczenie zawodowe min. 5 lat ( szalowanie tradycyjne jak również systemowe PERI, DOKA)
  • Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim
  • Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Norweski pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
  • Praca na pełny etat plus możliwe nadgodziny,
  • Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
  • Wynagrodzenie ok 100 PLN/brutto godzina ( wypłacane w Koronach norweskich)
  • Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • Dodatek urlopowy,
  • Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe, referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców prosimy przesłać na adres:
norwegia@koncepcja.eu

Koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘CIEŚLA Szalunkowy Norwegia ’
Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 25651eecf66b94ee