0 NOK

Praca Norwegia DEKARZ / BLACHARZ na budowie – spotkanie rekrutacyjne

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2013 03:17

Koncepcja poszukuje pracowników budowlanych chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na stanowisku dekarza-blacharza na budowie. Ogłoszenie dla osób, które są gotowe do wzięcia udziału w spotkaniu z norweskim pracodawcą.

W WARSZAWIE 30 SIERPNIA 2013 odbędzie się spotkanie dla DEKARZY – BLACHARZY z PRACODAWCĄ NORWESKIM

Spotkania z Pracodawcą, to cykl, który jest okazją do stworzenia bezpośredniego kontaktu DEKARZ – Pracodawca.
zdobędziesz informacje, których nie przeczytasz na stronie internetowej firmy oraz poznasz ludzi, którzy w niej pracują!

Niestety liczba miejsc jest ograniczona, mamy możliwość zaproszenia tylko 10-13 kandydatów na stanowisko:

DEKARZ-BLACHARZ
Miejsce pracy : NORWEGIA

Rozpoczęcie pracy : możliwość podjęcia pracy po spotkaniu z pracodawcą

Obowiązki:
tworzenie konstrukcji dachowych, krycie dachów płaskich i skośnych (dachówka, blachodachówka, łupek, płyty metalowe, PVC, papa), izolowanie dachów, układanie membran dachowych, instalowanie rynien

Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej
Doświadczenie zawodowe min. 3- 5 lat dekarz –blacharz ( metoda na rąbek stojący )
Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim
Konieczne pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę
Praca na pełny etat plus nadgodziny (min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Dodatek urlopowy,
Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe ( pisemne referencje lub numery kontaktowe do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać na adres e-mail: norwegia@koncepcja.eu, koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘DEKARZ SPOTKANIE WARSZAWA 30.08.2013 ’

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona! Dokładny adres oraz godzinę spotkania przekażemy wszystkim zakwalifikowanym kandydatom

Agencja Pracy Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

ID ogłoszenia: 483520b8679f22f2