153/h NOK

Praca Norwegia dla kierowcy kat.B przy przewozie osób od zaraz dla UBER-a Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 grudnia 2018 04:00

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko kierowcy kat.B. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla UBER-a w Oslo przy przewozie osób. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego i chęci nauki języka norweskiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 153 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za świadczenie usług przewozu osób
  • praca za pośrednictwem aplikacji telefonicznej
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za tankowanie samochodu, oddawanie na myjnie, dbanie o ogólny stan i komfort pasażerów

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane doświadczenie
  • brak nałogów
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • pozytywne nastawienie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • wysokie zarobki
  • auto służbowe oraz telefon komórkowy
  • zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/12/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9675c03141b8c8c6