5400 kieszonowego NOK

Praca Norwegia dla kobiet od grudnia pomoc domowa i opiekunka do dzieci – au-pair Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2016 22:14

Oferujemy pobyt u rodziny z Drammen dla kobiet od grudnia 2016. Oferta pracy w Norwegii jako opiekunka dziecięca – pomoc domowa. Zatrudnienie w charakterze au pair na rok.

Stanowisko: au-pair – opiekunka dziecięca – pomoc domowa
Miasto: Drammen, Niemcy
Wynagrodzenie: 5400 NOK miesięcznie jako kieszonkowe
Czas trwania umowy: 9 – 12 miesięcy

Obowiązki:

  • pobyt u rodziny norweskiej – 4 osoby z dwójką dzieci w wieku 5 i 9 lat
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pomoc w opiece nad dziećmi i zadaniach domowych

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • chęć nauki
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • wiek ok. 18 do 29
  • możliwość wyjazdu do Norwegii na ok. 9-12 miesięcy
  • brak nałogów
  • kandydatka nie może być zamężna ani mieć dzieci

Zapewniamy:

  • darmowy udział w kursie językowym (którego wartość to ok. 7800 NOK za rok)
  • kieszonkowe w wysokości 5400 NOK miesięcznie
  • darmowy bilet na samolot w drodze do i z Norwegii
  • bezpłatne zakwaterowanie w domu u norweskiej rodziny
  • pełne wyżywienie
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl lub przez serwis www prowork.com.pl
Kontakt: tel 022 323 63 35, 502 731 065
skype: prowork_info

ID ogłoszenia: 644582b0cb898126