ok 9000zł netto/mc NOK

Praca Norwegia dla malarza, murarza, glazurnika bez znajomości języka

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2014 00:46

Firma remontująca domy zatrudni Polaków do pracy w Norwegii w budownictwie. Zatrudnienie dla murarza, malarza i glazurnika od zaraz w Oslo bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko 1: Murarz

Stanowisko 2: Malarz

Stanowisko 3: Glazurnik

Miejsce pracy: Oslo

Zarobki: ok 9000zł netto/mc

Praca dla 2-3 osobowych grup

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • Praca w budownictwie.
  • Zadania zależne od zajmowanej posady.
  • Obowiązkami będzie malowanie ścian, tapetowanie, układanie glazury oraz stawianie ścian budynków.
  • Zadania będą wykonywane w 2-3 osobowych zespołach

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach – oraz referencje od poprzednich pracodawców
  • wiek minimum 28 lat- chyba że osoba wykaże się dużymi zdolnościami i dobrym doświadczeniem
  • umiejętność pracy w grupie

Oferta:

  • dobre zarobki
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zapewnione zamieszkanie, koszt jaki pokrywa pracownik to 1500 zł miesięcznie
  • zapewniamy ciągle zlecenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV, informacji o projektach w jakich uczestniczyliście, dokładne doświadczenie, kwalifikacje oraz telefony do byłych pracodawców.

Zgłoszenie należy przesłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 882534a99daeb3c4

2 komentarze na “Praca Norwegia dla malarza, murarza, glazurnika bez znajomości języka”

  1. witam serdecznie

    Nazywam się Łukasz Makowski mam 32 lata z wykształcenia jestem technikiem budownictwa. Studia już niestety robiłem w innym kierunku było to Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na SGGW. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą o profilu ogólnobudowlanym od 7 lat. Posiadam bardzo szeroki wachlarz umiejętności jak i doświadczenie . Pracowałem na każdym etapie budowy domów, bloków, apartamentowców, wiat, garaży, itd. od fundamentów po sam dach. Przez ostatnie 2 lata u mojego inwestora w Polsce zajmowałem się głównie wykończeniem wnętrz , praca ta polegała na skuciu tynków w pomieszczeniach po byłej jednostce wojskowej wykonaniu instalacji elektrycznej , tynkowaniu, wykonaniu gładzi, wstawianiu okien, drzwi, klejenie wykładziny bądź gresu i tak pomieszczenie za pomieszczeniem. Wykonywałem też prace na dachach , budowy dachów, wiat, garaży,prace ziemne .generalnie wszystko.

    Odpowiedzialny, schludny , potrafiący utrzymać czystość na stanowisku pracy, punktualny nie palący i nie nadużywający alkoholu bez zobowiązań w formie kobiety, żony, dzieci
    Aktualnie mieszkam i pracuję w Szwecji
    lukasz.szwecja@o2.pl

  2. Janusz 1 na 25 maja 2014 @ 21:27

    Nazywam się Janusz Jędryszcza i od 15 lat pracuję jako murarz-tynkarz dodatkowo wykonuję prace takie jak; szpachlowanie,układanie płytek oraz kładzenie tynku mineralnego.Obecnie pracuję w polsce .Jestem dokładny,punktualny i potrafię dostosować się do sytuacji.