170 NOK/h NOK

Praca Norwegia Hydraulik na budowie w Oslo od zaraz montaż instalacji sanitarnych

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2013 03:20

Agencja pracy za granicą dla klienta z Oslo poszukuje pilnie Hydraulików do pracy w Norwegii na budowach przy montażu instalacji sanitarnych. Ogłoszenie od zaraz dla osób z doświadczeniem i komunikatywnym angielskim lub norweskim.

stanowisko: Hydraulik
Do pracy na budowach na terenie Oslo
Legalna i sprawdzona praca!

Oferujemy:
• Wynagrodzenie od 170-180 nok/h brutto.

• Praca na pełen etat

• Możliwość realizacji nadgodzin

• Zakwaterowanie zapewnione – odciągane z pensji 4700 nok/m-c

• Zatrudnienie na norweskich warunkach

• Zjazdy do Polski między zakończeniem jednego projektu, a rozpoczęciem kolejnego
plus do wykorzystania urlopy

• Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności: uzyskaniu karty podatkowej, uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego

• Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.

• Transport oraz wyżywienie w zakresie własnym.

Wymagania
• Kilkuletnie i aktualne doświadczenie w zawodzie.

• Mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii.

• Mile widziane wykształcenie zawodowe w kierunku hydraulik.

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego/norweskiego (warunek Konieczny)

Obowiązki:
• Wykonywanie instalacji grzewczych (co) i wodno-kanalizacyjnych,

• Montaż urządzeń sanitarnych, grzewczych.

• Montaż instalacji przeciwpożarowych.

Osoby zainteresowane proszę wysłać Cv ze zdjęciem, konkretnymi datami (miesiąc i rok rozpoczęcia/zakończenia projektu) firma i lokalizacja, stanowisko i obowiązki na mpa@eucbr.pl Więcej informacji pod numerem telefonu +48 784 496 933.

Proszę również zamieścić kontakt (nr Tel, imię i nazwisko, firma i stanowisko) w sprawie referencji (do byłego Foremana/przełożonego/kierownika projektu itp).

Tylko pełne Cv zostanie przedstawione norweskiemu pracodawcy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z WYBRANYMI kandydatami.

Cross Border Recruitment dla swojego norweskiego klienta pilnie poszukuje kandydatów.

ID ogłoszenia: 96451f11df0dccdc