Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

od 157 brutto /h NOK

Praca Norwegia kierowca kat. CE plus załadunek, rozładunek towaru

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 18 listopada 2013 02:41

Oferta pracy za granicą dla kierowcy kat. CE oraz przy rozładunku i załadunku towarów. Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii – kierowca CE ze znajomością angielskiego oraz doświadczeniem.

Stanowisko: kierowca CE
Miejsce pracy: Norwegia
Zarobki: od 157 NOK brutto za godzinę

Zadania:
- transport towarów na terenie całej Norwegii
- zadaniem kierowcy będzie także rozładunek i załadunek towarów na i z samochodu
- pracownik będzie odpowiedzialny za kontakt z odbiorcami dostaw

Wymagania:
- co najmniej trzy lata udokumentowanej pracy w zawodzenia
- posiadanie aktualnego prawa jazdy (kat. C+E) i karty kierowcy
- język angielski na poziomie b1, umożliwiający komunikację
- motywacja do nauki j. norweskiego
- gotowość do pracy w różnych lokalizacjach
- mile widziane doświadczenie nabyte za granicą
- konieczne uprawnienia na wózki widłowe
- aktualny certyfikat CPC
- atutem będzie posiadanie uprawnień ADR
- umiejętność obsługi urządzeń elektronicznych niezbędnych w pracy kierowcy (smartfon, komputer, tablet)
- chęć pozostania i osiedlenia się na terytorium Norwegii
- gotowość do wzięcia udziału w bezpłatnym, intensywnym szkoleniu z języka norweskiego odbywającego się na południu polski (czas trwania 5 tyg.)

Oferujemy:
- Całkowicie legalną pracę w Norwegii w oparciu o umowę na warunkach norweskich
-Możliwość podjęcia stałej współpracy
- Zapewnione ubezpieczenie NW
- Wsparcie przy szukaniu zakwaterowania na terenie Norwegii
- Atrakcyjna stawka godzinowa na początek

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego (Nr ref.: KIER.CE /NOR/11/13) na adres email : air.szczecin@adecco.com

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: Listopad – Grudzień 2013

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID Ogłoszenia: 347528957081690f