170 NOK NOK

Praca Norwegia – Mechanik, Lakiernik, Blacharz samochodowy

  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 czerwca 2013 02:56

Agencja pracy za granicą dla klienta z Norwegii poszukuje pracowników – mechaników, blacharzy i lakierników samochodowych do podjęcia pracy w Norwegii. Wymagana znajomość języka angielskiego lub norweskiego oraz doświadczenie zawodowe.

Opis stanowiska pracy
Agencja Pracy TeamVikaren Polska sp. z o.o poszukuje dla swojego Klienta z siedzibą w Norwegii – blacharzy , mechaników , blacharzy ( praca na warsztacie ).

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy (pracownikom przysługują świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.);

– stabilne zatrudnienie;

– wynagrodzenie: 170 NOK/h brutto + wakacyjne w wysokości 12% ( możliwość podwyżki po okresie 6-miesięcy );

– pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Wymagania
– mile widziane wykształcenie kierunkowe;

– min. 5 letnie doświadczenie na w/w stanowisku ( udokumentowane );

– referencje z ostatnich miejsc pracy;

– min. komunikatywna znajomość j. angielskiego, bądź norweskiego ( znajomość języka obcego będzie weryfikowana);

– prawo jazdy, własny samochód.

biuro[at]teamvikaren.nazwa.pl

ID ogłoszenia: 29851b5be23ee25c

2 komentarze na “Praca Norwegia – Mechanik, Lakiernik, Blacharz samochodowy”

  1. Dzień dobry

    Mam 23 lata i od ponad 5 lat pracuję w lakierni samochodowej. Do moich obowiązków należy:
    -przygotowanie elementów do lakierowania;
    -obróbka powierzchni lakierowanej po lakierowaniu;
    -demontaż/montaż elementów, zbrojenie, pasowanie;
    -pomocnik mechanika;
    -sezonowa zmiana opon;
    -kierowca autolawety;
    -posiadam certyfikat PPG, potwierdzający udział mojej osoby w szkoleniu, z zakresu dobierania lakierów wodnych z linii AQUABASE PLUS
    -brałem udział w miesięcznych praktykach w TOYOTA MARKI na stanowisku pomocnik mechanika;

    Jestem absolwentem studiów inżynierskich na PW “Inżynieria eksploatacji pojazdów samochodowych”. Do końca września mam status studenta. potrafię się komunikować w języku angielskim.

    Niezależnie od Waszej odpowiedzi, w czwartek wyjeżdżam do Norwegii w celu poszukiwania pracy (możliwy okres próbny). Chętnie pokażę co potrafię . Do dyspozycji będę miał własny samochód.

    Pozdrawiam, Tomasz M.

  2. Witam Serdecznie!
    Mam 36 lat, szukam pilnie nawet od zaraz pracy w Norwegii, z zawodu jestem lakiernikiem samochodowym, posiadam 18 lat doświadczenia zawodowego i też pracuję w dalszym ciągu w tym zawodzie w serwisie OPEL, posiadam prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód.
    Nie znam języka angielskiego ani też norweskiego, ale będąc w Norwegii z pewnością bym się szybko nauczył języka. Jestem miłym, pracowitym mężczyzną, jeżeli jesteście Państwo choć trochę zainteresowani moim zgłoszeniem bardzo proszę o kontakt telefoniczny 783746510 lub raf-szo@wp.pl Pozdrawiam Rafał

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: teamvikaren
  • Zarejestrowany od: 10 czerwca 2013

Inne przedmioty dodane przez teamvikaren

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez teamvikaren »