168 brutto/h NOK

Praca Norwegia na magazynie odzieżowym od zaraz z językiem angielskim Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2015 23:26

Magazyn z odzieżą oraz obuwiem zatrudni od zaraz pracowników ze znajomością języka angielskiego. Norwegia praca w Drammen dla magazynierów przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i etykietowaniu towarów.

Stanowisko: Magazynier

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Drammen

Wynagrodzenie: 168 NOK brutto/h

Obowiązki:
Jest to praca na magazynie z odzieżą oraz obuwiem, głównie przy zbieraniu zamówień, ale także rozładunku dostaw, rozlokowaniu towaru na magazynie. Inne zadania jak montaż zabezpieczeń antykradzieżowych oraz metkowanie mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • sprawne zorganizowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialność, pracowitość, punktualność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie ze stabilną pozycją na rynku norweskim
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i późniejszego awansu w strukturach firmy
  • legalną umowę o pracy zgodną z norweskimi standardami
  • szkolenia pracownicze
  • premie wydajnościowe
  • pomoc na miejscu we wszelkich możliwych sprawach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 404566fff5aa0695

1 odpowiedź na “Praca Norwegia na magazynie odzieżowym od zaraz z językiem angielskim Drammen”

  1. nie udalo sie wejsc na strone,
    jestesmy zainteresowani oferta pracy, mamy doswiadczenie w pracy na magazynie
    bylismy za granica pare lat
    podaje swoj e-mail, prosze sie skontaktowac jesli oferta jest jeszcze aktulna
    moge wyslac nasz CV.

    Julia
    gopi@poczta.onet.pl