od 198,30 brutto/h NOK

Praca Norwegia na magazynie zabawek bez znajomości języka od zaraz hurtownia w Stavanger 2023

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lutego 2023 00:15

Hurtownia ze Stavanger poszukuje chętnych do pracy w Norwegii bez znajomości języka od zaraz na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie 2023 przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Zarobki: od 198,30 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Kompletacja zamówień na magazynie hurtowni zabawek
  • Pakowanie zamówień
  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw oraz kontrola zgodności towarów
  • Zachowanie porządku na stanowisku pracy
  • Wykonywanie innych zadań pomocniczych zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Wymagania:

  • Wysoka wydajność fizyczna w pracy.
  • Zaangażowanie i przykładanie się do powierzonych zadań.
  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Norwegii.
  • Zobowiązanie do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Umiejętność pracy pod presją i w wymagającym środowisku.
  • Motywacja, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków.
  • Dostępność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Pomoc polskiego koordynatora na miejscu.
  • Natychmiastowe zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę.
  • Możliwość uzyskania stałej umowy dla najlepszych pracowników.
  • Odpłatne zakwaterowanie, zorganizowane na miejscu, w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby.
  • Dostęp do świadczeń socjalnych.
  • Prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 60263f92acde6bd7