166,80 brutto/h NOK

Praca Norwegia na produkcji el. gumowych bez znajomości języka od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2014 03:00

Fabryka elementów gumowych z Bergen poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Norwegii bez języka norweskiego. Oferta przy produkcji i obróbce elementów po wyjęciu z formy.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 166,80 NOK brutto za godzinę

Zadania:
Zadaniem pracownika będzie obróbka elementów gumowych i gumowo-plastikowych wyciągniętych z formy. Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie wyrównać ostre krawędzie elementu za pomocą szlifierki, oraz ścinać nadmiar materiału za pomocą specjalnego nożyka. Pracownik na tym stanowisku będzie również odpowiedzialny za końcową kontrolę jakości produktu.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– zręczność, dobry wzrok, dokładność
– gotowość do wyjazdu do Norwegii od zaraz
– dyspozycyjność na okres min. pół roku
– zdolność od szybkiej nauki
– preferowane osoby przebywające obecnie na terenie Norwegii

Oferujemy:
– zatrudnienie na norweskich warunkach, pełny etat – umowa na 6 miesięcy
– możliwość przedłużenia kontraktu
– pomoc w zorganizowaniu mieszkania
– wsparcie administracyjno-prawne
– brak opłat za rekrutację

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą proszone są o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV (format .pdf lub .doc) w języku angielskim na poniższy adres email. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

norjobber@outlook.com

W temacie wiadomości proszę napisać: „produkcja el. gumowych”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

ID ogłoszenia: 8445345e8534af0a

5 komentarzy na “Praca Norwegia na produkcji el. gumowych bez znajomości języka od zaraz Bergen”

  1. krzysiekwrocek71 na 28 kwietnia 2014 @ 21:18

    Witam proszę o kontakt 794179335 Krzysiek pozdrawiam

  2. pawelszymanski87 na 1 maja 2014 @ 13:52

    Witam,

    Jestem bardzo zainteresowany pracą. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Proszę o kontakt pod numerem 668846341 lub pawel.szymanski01@gmail.com

    Pozdrawiam,
    Paweł Szymański

  3. lukasz202 na 19 maja 2014 @ 13:39

    witam jestem zainteresowany praca pracowałem na podobnym stanowisku mój nr 669717005 e-mail lskorupski887@gmail.com

  4. michal1986 na 21 maja 2014 @ 11:59

    witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt na email spidas@o2.pllub tel 730039265 pozdrawiam michał

  5. lukasz34921@o2.pl na 23 maja 2014 @ 06:02

    witam, jestem zainteresowany, prosze o kontak 782593461