182 /h NOK

Praca Norwegia na produkcji jako serwisant-konserwator instalacji piwnych, Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 03:45

W rejonie Drammen do podjęcia od zaraz legalna praca w Norwegii na produkcji jako serwisant – konserwator instalacji piwnych.

W związku z rozwojem firm oraz wdrażaniem nowych projektów dla naszego klienta – jednego z liderów branży napojów poszukujemy osób na stanowisko:
SERWISANT KONSERWATOR INSTALACJI PIWNYCH
Zakres obowiązków:
• Obsługa instalacji, zachowanie standardów jakościowych
• Planowanie i raportowanie pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami
• Kontrola urządzeń chłodniczych
• Usuwanie awarii i prowadzenie bieżących napraw maszyn i urządzeń chłodniczych
• Realizacja prac przeglądowych i remontowych maszyn i urządzeń mechanicznych
• Przestrzeganie standardów BHP oraz HACCP

Wymagania/Oczekiwania:
• Praca na instalacjach z amoniakiem– wymagany certyfikat
• Serwis kompresorów
• Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
• Doświadczenie w serwisie urządzeń
• Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
• Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność
Oferujemy:
• Zatrudnienie na warunkach norweskich
• Wynagrodzenie min 182 NOK/h brutto
• Pracę w norweskiej firmie – elastyczność dni wolnych
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością dalszego rozwoju w nowoczesnej organizacji
• możliwość dłuższej współpracy
WAŻNE: —-INFORMACJE DLA KANDYDATA—-
• częstotliwość wyjazdów do ustalenia
• transport do Norwegii we własnym zakresie
• nocleg opłacasz we własnym zakresie w pomożemy znaleźć mieszkanie (koszt ok 3000NOK/mc)
Jeżeli zainteresowała Ciebie oferta pracy i wyjazd do Norwegii, wyślij swoje CV na adres e-mail: apolewicz@gmail.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

DZIĘKUJEMY – CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

ID ogłoszenia: 8195b3e76d0ee93f

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: apolewicz
  • Zarejestrowany od: 5 lipca 2018

Inne przedmioty dodane przez apolewicz

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez apolewicz »