do negocjacji NOK

Praca Norwegia na produkcji pizzy mrożonej, pakowanie od zaraz w Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 lutego 2014 03:41

Fabryka dań mrożonych z Moss zatrudni od zaraz do pracy w Norwegii na produkcji spożywczej pizzy mrożonej przy przygotowaniu surowca, pakowaniu, obsłudze maszyn etc. Zatrudnienie na warunkach Norweskich.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Praca częściowo przy ręcznej produkcji i wypieku oraz częściowo przy taśmie i uzupełnianiu dodatków.
– wsparcie przy przygotowaniu ciasta, pieczeniu i przygotowaniu dodatków do pizzy
– przygotowanie sosów, wypiekanie ciasta
– zarządzanie przepływem towaru
– pakowanie, obsługa linii produkcyjnej
– obsługa maszyn po przeszkoleniu

Wymagania:
– Doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymogiem koniecznym
– Zachowanie czystości przy przygotowaniu żywności (wysokie standardy)
– Higiena osobista, sumienność, solidność
– Język Norweski lub Szwedzki i Duński ewentualnie Angielski

Oferujemy:
– praca w firmie o ogromnym potencjale na rynku
– duże szanse na awans i rozwój zawodowy
– negocjowalne warunki umowy

Termin składania aplikacji 20.02.2014

Pracodawca: Norfoods AS

Jak aplikować?

Na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=46545671 proszę kliknąć “Sok her” i przesłać swoją aplikację z załączonym CV.

ID ogłoszenia: 614530168d10eae1

7 komentarzy na “Praca Norwegia na produkcji pizzy mrożonej, pakowanie od zaraz w Moss”

  1. Witam.
    Mam na imię Olaf. Mam 34 lata. Jestem osobą silną, wytrzymałą, pracowitą, sumienną i bezkonfliktową. W kwietniu tamtego roku przyjechałem pierwszy raz do Norwegii i pracowałem na dużej budowie w Stavanger jako malarz, szpachlarz po około 290 godzin miesięcznie, po czym zjechałem na święta do polski i znowu zawitałem w Norwegii. Obecnie mieszkam w Stavanger i poszukuje pracy ale nie mam problemu żebym przeprowadził się do innej miejscowości.
    Mam numer personalny norweski i kartę podatkową na 2014 rok.
    Jestem zainteresowany pracą na ww stanowisko.
    Tel. +47 47 727 444, mail olafg26@wp.pl

  2. Pawel 244 na 17 lutego 2014 @ 21:37

    Witam nazywam się Paweł, mam 24 lata. Posiadam prawo jazdy kategorii B, posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, bez nałogów. Posiadam doświadczenie w pracy na taśmie produkcyjnej oraz w pracach ogrodniczych i leśnych, 515434620

  3. dziendobry ja i moj kolega szukamy pracy w norwegii.Pracujemy w niemczech ja jako rzeznik wyklrawacz prosze o kontakt na moj maila tomek82114@wp.pl pozdrawiam

  4. Rafal Spiechowicz na 22 lutego 2014 @ 11:02

    Cześć jestem zainteresowany waszą ofertą pracy jestem pracowity uczciwy lubię porządek na stanowisku pracy,bez nałogów proszę o kontakt mój numer telefonu +48668518432 dziękuję i pozdrawiam

  5. Jesteśmy parą studentów z Polski i Węgier (22 lata). Szukamy pracy od lipca do sierpnia. Jesteśmy pracowici i zdyscyplinowani, szybko się uczymy. NIE BOIMY SIĘ CIĘŻKIEJ PRACY,fizycznej, gdyż mamy w niej doświadczenie. Doświadczenie w gastronomii. Zaawansowana znajomość języka angielskiego.

  6. Dzień dobry jesyem zajnteresowany tą ofertą pracy z checią bym wyjechał do norwegi mam 31 lat jestem z Kielc.Gdybym mógł sie przydac na tym stanowisku prosze o kontakt 889 779 330 goz-mak@wp.pl.Dziekuje.

  7. kokoroko80 na 12 marca 2014 @ 23:07

    witam
    wyslalam panstwu aplikacje za pomoca link kontakt.W kazdej chwili moge wyslac cv, pozdrawiam Małgorzata