od 157 /h brutto NOK

Praca Norwegia na produkcji bez znajomości języka w przetwórni Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 maja 2014 21:28

Zatrudnimy pracowników na produkcję w przetwórni rybnej przy filetowaniu, pakowaniu i etykietowaniu. Praca w Norwegii w Bergen bez znajomości języka norweskiego na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Bergen

Zarobki: od 157 NOK/h brutto

Opis zadań:

  • Zatrudnienie w przetwórni rybnej w Bergen.
  • Pracownik będzie odpowiadał za filetowanie ryb na linii produkcyjnej.
  • Do zadań należeć będzie również pakowanie, ważenie i etykietowanie.

Obowiązki:

  • możliwość zabrania samochodu do pracy w Norwegii
  • koniecznie wymagana jest znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie koniecznie udokumentowane w pracy w przetwórni rybnej
  • umiejętność filetowania ryb
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin jeżeli zajdzie taka potrzeba
  • atutem będzie doświadczenie w krajach skandynawskich

Oferta:

  • norweskie warunki pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • proponujemy możliwość płatnego zamieszkania za ok 2500 NOK/2 tygodnie
  • praca na ok 4-5 dni w tygodniu
  • zmiana główna od 8-16 ale możliwa inna zmiana
  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające:

  • CV w języku polskim i angielskim
  • klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych

prosimy przesłać na adres: air.szczecin@adecco.com z dopiskiem: Fil/NOR/2014

źródło: http://www.praca4u.net/fileciarz-ryb-id221791.html

ID ogłoszenia: 175537de5f77f266

1 odpowiedź na “Praca Norwegia na produkcji bez znajomości języka w przetwórni Bergen”

  1. Witam serdecznie. Ja z moim chłopakiem ( 20 lat) jesteśmy bardzo zainteresowani praca. Jesteśmy staranni, dobrze wykonujemy każde powierzone zadanie, posiadamy prawo jazdy kat. b. Język angielski bardzo dobry w mowię i piśmie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo nam zależy i czekamy oczywiście na kontakt.
    Numer telefonu; 883393302