do uzgodnienia NOK

Praca Norwegia na produkcji spożywczej przy pakowaniu bez języka Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2014 21:21

Zakład zajmujący się produkcją artykułów spożywczych w Drammen zatrudni Polaków. Praca Norwegia przy pakowaniu i obsłudze maszyn bez znajomości język norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Lokalizacja: Drammen

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • Obowiązkiem będzie pakowanie artykułów
  • Inne czynności produkcyjne mogą zostać zlecone pracownikowi.

Oczekiwania:

  • znajomość języka norweskiego nie jest wymagana
  • obowiązkowo kandydat musi komunikatywnie znać język angielski
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • obowiązkowość, pracowitość, odpowiedzialność
  • poszukujemy pracowników którzy poważnie podejdą do swoich obowiązków i są uczciwy
  • kultura osobista

Oferta:

  • dobre warunki płacy oraz pracy
  • satysfakcjonująca stawka godzinowa
  • stały kontakt z pracodawcą

Aplikacja:
Ze względu na duże zainteresowanie tą ofertą pracy prosimy o pilną aplikację!
Zgłoszenia z CV oraz LM W JĘZYKU ANGIELSKIM należy przesłać na adres: post@rekrutteringshusetmork.no
w tytule prosimy wpisać: “Produksjonsmedarbeider”

źródło: http://www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=49012057

ID ogłoszenia: 20553c542e28b112

2 komentarze na “Praca Norwegia na produkcji spożywczej przy pakowaniu bez języka Drammen”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą dziewczyna 25 lat chłopak 27 jesteśmy solidni oraz pracowici znamy język angielski w stopniu komunikatywnym oraz wyrażamy chęć i gotowość do nauki języka norweskiego poproszę o kontakt

  2. michaln1986 na 21 sierpnia 2014 @ 13:19

    Witam czy są jeszcze miejsca? jestem zainteresowany ofertą. Angielski w stopniu dobrym:) 5 osób. Prosiłbym o konktakt 786 232 478 lub hanuta123@gazeta.pl czy oferta dalej jest aktualna. pozdrawiam