175 brutto/h NOK

Praca Norwegia od zaraz jako dostawca – kierowca kat.B Skien 2017

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 01:40

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla dostawy – kierowcy kat.B w hurtowni spożywczej. Zatrudnienie w Skien do podjęcia od zaraz dla osoby z językiem angielskim.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejsce zatrudnienia: Skien, Norwegia
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dostarczanie towaru samochodem służbowym do klientów
  • zbieranie potwierdzeń odbioru oraz w niektórych przypadkach pobieranie opłat
  •  utrzymywanie samochodu w czystości i dobrym stanie
  • rozładunek i załadunek produktów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • brak problemów ze zdrowiem i zdrowy kręgosłup
  • możliwość przenoszenie paczek o wadze do 30 kg
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą
  • umowę o pracę z uwzględnieniem zatrudnienia na okres próbny
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • auto oraz telefon służbowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji “Kierowca / Dostawca Skien”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 28158f69bdfac951

2 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz jako dostawca – kierowca kat.B Skien 2017”

  1. Jestem zainteresowany
    tel:796 362 187

  2. jestem zainteresowany +48 504 730 567