153/h brutto NOK

Praca Norwegia od zaraz jako kierowca kat.B przy przewozie osób Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2017 04:39

Aktualna oferta pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na stanowisku kierowcy kat.B. Zatrudnienie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego w Oslo przy przewozie osób na zlecenie firmy UBER.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 153 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: Od zaraz

Numer referencyjny: UBR-NW/09/17

Opis stanowiska:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za przewożenie klientów samochodem służbowym
  • praca z użyciem aplikacji w telefonie komórkowym
  • dbanie o czystość w aucie

Wymagania:

  • świetna orientacja w terenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • zaangażowanie
  • zdolność do utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane w ustalony terminie
  • premie i dodatki dla osób najlepszych
  • w cenie 3000 NOK miesięcznie pracodawca zapewnia zamieszkanie
  • telefon komórkowy oraz auto służbowe

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego UBR-NW/12/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 2935a23200ea20fd