210 brutto/h NOK

Praca Norwegia od zaraz kierowca kat.B-dostawca zakupów bez języka norweskiego, Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 czerwca 2023 00:10

Internetowy sklep z Bergen poszukuje dostawców-kierowców kat.B do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez języka norweskiego przy dostarczaniu zakupów do klientów. Konieczna znajomość języka angielskiego oraz czynne prawo jazdy od minimum 2 lat.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca zakupów

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 210 NOK na godzinę brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla kierowcy kat.B w dużym sklepie spożywczym online
  • pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek zamówień do samochodu służbowego, rozwożenie zgodnie z grafikiem oraz pobieranie opłaty od klientów

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • świetne zorganizowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne bonusy i premie
  • wysokie zarobki
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę z możliwością przedłużenia

Jak aplikować?

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Kierowca/Dostawca zakupów z kat. b”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 93464712c9b6907f